
Реанімаційний протипролежневий матрац із компресором (секційний) OSD-QDC-8010
27 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: OSD-QDC-8010
+380 (68) 071-63-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реанімаційний матрац «OSD-QDC-8010» з компресором призначений для профілактики і лікування пролежнів 1–4 ступенів. Підходить для використання як в домашніх, так і лікарняних умовах.
Особливості:
- Реанімаційний секційний матрац з компресором для профілактики і лікування пролежнів 1-4 ступеня.
- Матрац рівномірно розподіляє вагу пацієнта, запобігаючи виникненню пролежнів і сприяючи загоєнню пролежнів при тривалому нерухомому положенні тіла. Полегшує хворобливі відчуття.
- Основа матраца виготовлена з неалергенного і нетоксичного полівінілхлориду та нейлону. Завдяки лазерній мікроперфорації повітря в матраці активно циркулює, сприяючи підсушуванню шкіри і швидкому загоєнню ран. Легко миється й очищується.
- Компресор поперемінно наповнює секції матраца повітрям, створюючи ефект масажу, і тим самим нормалізує кровопостачання тканин. Цілодобово підтримує тиск у матраці.
- Функція «подушки» дозволяє залишити частину осередків в зоні, де розташовується голова пацієнта, в режимі статики, в той час, як інша зона матраца буде працювати в стандартному режимі змінного тиску.
- Функція «CPR» дозволяє в екстрених випадках (серцево-легенева реанімація) максимально швидко здути матрац.
- Компресор оснащений датчиком достатнього тиску (в разі розгерметизації системи вмикається індикатор на компресорі). Автоматичне інформування про готовність матраца до використання за допомогою кольорових індикаторів.
- За допомогою компресора можна відрегулювати тиск в залежності від вага користувача.
- Міцний і довговічний матрац. При необхідності секції можна замінити.
- Безперервна робота від мережі. Захист від замикання.
- Непромокальний «дихаючий» чохол з нейлону в комплекті.
Характеристики:
- Модель: OSD-QDC-8010
- Різновид матраца: секційний
- Ефективність проти пролежнів: 1 – 4
- Матеріал: нейлон + ПВХ
- Розміри матраца, Д х Ш, (см): 200 х 90
- Кількість секцій, (шт.): 20
- Максимальна висота секцій, (см): 22
- Функція статичного тиску: так; с-ма A/B/C; ф-ція «подушки»; ф-ція «CPR»
- Максимальне навантаження, (кг): 200
- Тип тиску: змінний
- Робочий тиск, (мм рт. ст.): 55 – 120
- Час зміни циклу, (хв.): 12
- Електроживлення, (В/Гц): 220/50
- Комплектація: полотно + компресор + чохол + запасна секція + з'єднувальні трубки + інструкція
Гарантія: 24 місяці
Країна реєстрації бренду: Італія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип противопролежневой системы | Балонний (трубчастий) |
| Тип протипролежневих матраців | Динамічний |
| Складений (секційний) матрац | Так |
| Кількість повітряних секцій | 20 шт. |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Нейлон, Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Висота протипролежневої системи | 22 см |
| Характеристики компресора | |
| Цикл роботи | 12 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний робочий тиск | 55 мм/рт.ст. |
| Максимальний робочий тиск | 120 мм/рт.ст. |
| Додаткові характеристики | |
| Функція достатнього тиску | Так |
| Функція екстреного спуску повітря | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 999 ₴


