Підкладне коло від пролежнів d=40 см
Основним завданням кола є попередження пролежнів дистрофічного та виразково-некротичного характеру. Коло підкладне протипролежневе можуть використовувати з профілактичною метою для лежачих хворих, для осіб з обмеженими фізичними можливостями, для людей похилого віку, або для людей, які проходять реабілітацію після затяжних хвороб, отриманих травм.
Особливості:
- Підкладне коло розміщується під сідницями, лопатками або крижом таким чином, щоб центральна частина м'яких тканин, схильних до пошкодження, знаходилася в середині кола і не стикалася з його краями.
- Для правильного вибору протипролежневого підкладного кола необхідно виміряти ширину спини та стегон, а також враховувати діаметр ураженої ділянки шкіри.
- Круг зазвичай покривається підкладковою плівкою, щоб запобігти подразненню шкіри, а на рану наносяться лікувальні препарати.
Застосування:
- Повернувши хворого на бік, коло для пролежнів поміщається під простирадло так, щоб ділянка шкіри під тиском (зазвичай сідниць, лопатки, п'яти) опинилися над отвором кола.
- Гумове коло надувають ротом або за допомогою велосипедного насоса. При надуванні ротом вентиль попередньо протирають спиртом, а отвір накривають кількома шарами стерильної марлі або надягають на вентиль гумову трубку.
- Наповнюючи повітрям коло проти пролежнів, потрібно стежити, щоб воно було досить пружним, але не жорстким.
Умови зберігання:
- Уникайте контакту виробу з маслами, бензином, кислотами та лугами, щоб запобігти можливим пошкодженням та деформаціям.
- Для зберігання виробу рекомендується підтримувати температуру від 0 до 25 градусів Цельсія.
- Вологість у приміщенні, де зберігається коло, має бути не вищою за 80%.
- Виріб слід розміщувати на відстані не менше 1 метра від нагрівальних приладів, щоб уникнути можливого пошкодження.
- Круг не повинен піддаватися впливу прямих сонячних променів.
Виробник: Ridni (Україна)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ridni |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість повітряних секцій | 1 шт. |
| Лазерна перфорація | Ні |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Стан | Нове |
| Матеріал виготовлення протипролежневого кола | Гума |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 40 см |
| Ширина противопролежневой системи | 40 см |
| Додаткові характеристики | |
| Функція статичного тиску | Ні |
| Запам'ятовування форми | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




