Автоматичний тонометр із адаптером та збільшеною манжетою OMRON M2+ (HEM-7188-LE)
2 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: M2+ (HEM-7188-LE)
Автоматичний тонометр OMRON
Японський вимірювач артеріального тиску OMRON M2+ (HEM-7188-LE) з універсальною манжетою на плече та мережевим адаптером - це компактний та повністю автоматичний вимірювач артеріального тиску та частоти пульсу, що працює на основі осцилометричного методу. Він легко та швидко вимірює артеріальний тиск та частоту пульсу. Прилад використовує вдосконалену технологію IntelliSense, яка забезпечує комфортне для пацієнта нагнітання повітря в манжету без попередньої установки необхідного рівня тиску повітря або його повторного накачування. Повна комплектація та максимальна точність показань роблять цей прилад найкращим вибором. 
Особливості:
- Технологія інтелектуального управління Intellisense керує процесом вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимір максимально комфортно і швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (коли повітря нагнітається в манжету і коли виходить з неї), що є запорукою беззастережної точності навіть при порушеннях ритму серця (аритмії).
- Індикатор аритмії. Якщо при вимірі виявлено нерегулярність серцебиття, але результат є достовірним, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.
- Індикатор підвищеного тиску з'являється, якщо систолічний артеріальний тиск становить 135 мм рт. ст. і вище та/або діастолічний АТ становить 85 мм рт. ст. та вище.
- Індикатор правильної фіксації манжети. Монітор АТ має індикатор правильної фіксації манжети у вигляді зрозумілої користувачеві графічної піктограми. У разі неправильної її фіксації індикатор не відобразить «ОК» усередині значка, у такому разі вимір слід повторити для більш точного результату. Форма манжети, її якість, а також правильність її накладання – запорука отримання точного результату виміру.
- Індикатор руху. Для отримання коректного результату вимірювання необхідно перебувати у стані спокою та не здійснювати будь-яких рухів. Даний індикатор чутливий до рухів під час вимірювання і за наявності сигналізує про те, що вимір слід повторити, для отримання більш точного результату.
- Пам'ять на 30 вимірів. Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON оснастив монітори АТ пам'яттю достатнього обсягу. Дані зберігаються у відповідному осередку пам'яті у зворотному порядку.
- Віялоподібна манжета 22-42 см. Точність вимірювання на 35% залежить від якості манжети і від того, чи вона відповідає розміру руки (плеча). Віялоподібна манжета – це манжета, форма якої нагадує віяло. Людська рука має конічну форму (довжина кола верхньої частини плеча більше ніж нижня).
Характеристики:
- Тип вимірювання тиску: Автоматичний
- Зона вимірювання тиску: Плечо
- Діапазон виміру АТ: Систолічний 60-260 мм рт. ст., діастолічний 40-215 мм рт. ст.
- Точність виміру АТ: + - 3 мм рт. ст.
- Діапазон вимірювання пульсу: 40-180 ударів/хв.
- Точність виміру пульсу: +- 5 % від значення
- Кількість осередків пам'яті: 30
- Індикація аритмії: Є
- Визначення середнього значення тиску: Ні
- Звуковий сигнал: Ні
- Джерело живлення: 4 елементи живлення типу "АА" 1,5 В або додатковий адаптер змінного струму (вхід змінного струму 100-240 В, 50/60 Гц, 0,12-0,065 А)
- Адаптер змінного струму в комплекті: Є
- Габарити (ШхВхД): Прилад 98 мм х79 мм х138 мм, Манжета 145 мм х 594 мм
- Вага: Електронний блок 260 г (без елементів живлення), Манжета 170 г
- Колір: Білий
- Особливості: Технологія Intellisense, Віялоподібна Манжета (Fan-Shaped), Індикатор підвищеного тиску, Індикатор руху, Індикатор правильної фіксації манжети, Індикатор аритмії
- Розмір манжети: 22-42 см
- Гарантія: 5 років
У комплекті: Електронний блок, манжета 22-42 см, комплект елементів живлення, адаптер змінного струму (HHP-CM01), інструкція з експлуатації, гарантійний талон.
Виробництво: Японія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Omron |
| Країна виробник | Японія |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 40 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 260 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 180 уд/хв |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Мережевий адаптер | Так |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Технологія Intellisense | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Індикатор руху | Так |
| Кількість блоків пам'яті | 1 |
| Кількість комірок пам'яті | 30 |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Вага | 260 г |
- Ціна: 2 699 ₴








