



Протипролежневий матрац з компресором та функцією статики Doctor Life B01-P01S
2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: B01-P01S
+380 (68) 071-63-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протипролежневий комірчастий матрац Dr. Life Т01-Р09 забезпечує профілактику та лікування пролежнів у пацієнтів з ураженнями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи, важкими соматичними захворюваннями, що супроводжуються тривалими вимушеними нерухомими положеннями тіла.
Особливості:
- зменшує тиск на ділянки тіла, що виступають;
- максимальне навантаження 130 кг;
- сприяє повноцінному кровопостачанню м'яких тканин;
- забезпечує оптимальні умови для догляду за пацієнтом;
- забезпечує профілактику та лікування пролежнів.
Характеристики:
- Матеріал матраца: ПВХ;
- Розмір матраца: 2000х900х70 мм;
- Максимальне навантаження: 130 кг;
- Потужність компресора: 12 Вт;
- Живлення: 220-230V/50 Hz;
- Створюваний тиск: 20 -120 мм.рт.ст.;
- Габарити упаковки: 28х16, 5х18, 5 см;
- Загальна вага упаковки: 3,6 кг.
Країна-виробник: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Україна |
| Тип противопролежневой системы | Комірчастий |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
| Складений (секційний) матрац | Ні |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Висота протипролежневої системи | 7 см |
| Вага | 3.6 кг |
| Характеристики компресора | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний робочий тиск | 20 мм/рт.ст. |
| Максимальний робочий тиск | 120 мм/рт.ст. |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові характеристики | |
| Функція статичного тиску | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴


