
Протипролежневий комірчастий матрац з компресором для лежачих CODICE 5 GMA.5 + GM3300/T(матрас для лікування пролежнів)
1 949 ₴
- Готово до відправки
- Код: GMA 5+
Протипролежневий комірчастий матрац CODICE 5 GMA.5 + GM3300/T – для профілактики і лікування пролежнів 1-2 ступеня, як у стаціонарі, так і в домашніх умовах, у пацієнтів з ураженнями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи, важкими соматичними захворюваннями, що супроводжуються тривалими вимушеними нерухомими положеннями тіла.
Противопролежневая система складається з двох частин:
• Автоматичний потужний компресор, зі вбудованою антивібраційною системою, завдяки якій знижується рівень шуму роботи компресора. Компресор може створювати тиск від 70 до 120 мм. рт.ст. Автоматична подача повітря в групи камер проходить з циклом 8-10 хвилин.
• Розмір матрацу 200*90*7 див. Матрац оснащений 2 групами камер для подачі повітря, виготовлений з ПВХ.
Основні переваги матрацу:
• максимальне навантаження на матрац 120 кг;
• матеріал ПВХ дозволяє легко проводити санітарно-гігієнічну очистку матраца;
• низький рівень шуму роботи компресора завдяки вбудованій антивібраційною системою;
• оптимальний цикл роботи автоматичного компресора з подачі повітря - 8-10 хвилин;
• гарантія 1 рік.
Ефект:
- зменшує тиск на виступаючі ділянки тіла лежачого людини;
- сприяє повноцінному кровопостачанню м'яких тканин;
- забезпечує оптимальні умови для догляду за пацієнтом.
Країна виробник:
Матраци виробляються в Італії, компанією Gi-emme, і відповідають усім Європейським стандартам якості та директивам безпеки виробу.
Комплектація:
- матрац;
- компресор;
- сполучні трубки;
- набір для ремонту;
- інструкція та гарантійний талон.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gi-emme |
| Країна виробник | Італія |
| Тип противопролежневой системы | Комірчастий |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
| Кількість повітряних секцій | 130 шт. |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Висота протипролежневої системи | 7 см |
| Додаткові характеристики | |
| Функція статичного тиску | Ні |
- Ціна: 1 949 ₴


