Особливості:
- Оптимальне співвідношення ціни та якості
- Легко піддається гігієнічної обробці
- Забезпечує профілактику і лікування пролежневих ран 1-2 ступеня
- Ефект масажу за рахунок періодичного наповнення повітряним компресором різних ділянок матраца
- Працює з компресорами більшості виробників
- Захист від короткого замикання
- Можна використовувати в домашніх і клінічних умовах
- Відповідає нормам ЄС
- Гарантія: 6 місяців
Технічні характеристики:
| Матеріал матраца | ПВХ |
| Розмір матраца ДхШхВ | 200х90х7 см |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Виробник | OSD (Італія) |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота протипролежневої системи | 7 см |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Тип противопролежневой системы | Комірчастий |
| Кількість повітряних секцій | 130 шт. |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴


