


Матрац для лікування пролежнів з функцією статики OSD-QDC-300 (протипролежневий матрац)
Особливості:
- Протипролежневий комірчастий матрац з компресором забезпечує ефективну профілактику і лікування пролежнів 1-2 ступеня.
- Матрац виготовлений з полівінілхлориду, зручний в експлуатації.
- Компресор наповнює різні ділянки матраца повітрям, створює ефект масажу, який поліпшує кровообіг.
- Функція статичного тиску дозволяє асистенту виконати медичні процедури швидко і легко.
- Завдяки мікроперфорації поверхні матраца (6 крихітних отворів) забезпечується додаткове надходження повітря.
- Підходить для використання в умовах стаціонару і для домашнього догляду.
- Набір для ремонту в комплекті.
- Відповідає нормам ЄС.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-QDC-300
- Різновид матраца: комірчастий
- Матеріал: ПВХ
- Ефективність проти пролежнів: 1 – 2
- Розміри матраца, Д х Ш, (см): 200 х 90
- Максимальна висота комірців, (см): 7
- Кількість комірців / секцій, (шт.): 130
- Максимальне навантаження, (кг): 135
- Товщина ПВХ, (мм): 0.35
- Довжина закрилки (голова - ноги), (см): 50 + 50
- Функція статичного тиску: так
- Тип тиску: змінний
- Розмір компресора, (см): 25 х 13 х 9,5
- Робочий тиск, (мм рт. ст.): 40 – 110
- Час зміни циклу, (хв.): 6 – 7
- Час повного циклу, (хв.): 12 – 14
- Вихід повітря, (л/хв.): 4 – 6
- Електроживлення, (В/Гц): 220/50
- Комплектація: полотно + компресор + з'єднувальні трубки + набір для ремонту + інструкція
- Гарантія, (міс.): 24
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота протипролежневої системи | 7 см |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Тип противопролежневой системы | Комірчастий |
| Кількість повітряних секцій | 130 шт. |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
| Додаткові характеристики | |
| Функція статичного тиску | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴


