

Протипролежневий матрац для лежачих з компресором OSD-QDC-303 (матрац для лікування пролежнів)
1 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: QDC-303
+380 (68) 071-63-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протипролежневий матрац для лікування і профілактики пролежневих ран у лежачих хворих, OSD КТ-303
Особливості:
- Протипролежневий ніздрюватий матрац з компресором рекомендований для людей з низьким ризиком виникнення пролежнів
- Регулярне використання сприяє профілактиці та лікуванню пролежнів пролежневих ран до 2 ступеня включно
- Матрац зроблений з полівінілхлориду, легко піддається гігієнічної обробці
- Періодичне наповнення повітрям різних ділянок полотна матраца створює ефект легкого масажу, що поліпшує циркуляцію крові
- Верхня і нижня закрилки забезпечують хорошу фіксацію матраца на ложе ліжка
- Набір для ремонту в комплекті
Технічні характеристики:
| Тип матрац | Ніздрюватий |
| Матеріал матрац | ПВХ |
| Ефективність проти пролежнів | 1 - 2 ступеня |
| Розмір матраца ДхШ | 200 х 90 |
| Максимальна висота комірки | 7 см |
| Кількість осередків | 130 шт |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Товщина ПВХ | 0.35 мм |
| Довжина закрилки (голова - ноги) | 50 + 50 см |
| Тип тиску | Змінний |
| Розмір компресора | 25х13х9,5 см |
| Робочий тиск | 40 - 110 мм. рт.ст |
| Час зміни циклу | 6 - 7 хв |
| Час повного циклу | 12 - 14 хв |
| Електроживлення | 220 В, 50 Гц |
Гарантія 24 місяці.
Комплектація:
- Полотно
- Компресор
- Гарантійний талон
- Комплект для ремонту
- З'єднувальна трубка (повітряна)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип противопролежневой системы | Комірчастий |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
| Кількість повітряних секцій | 130 шт. |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Висота протипролежневої системи | 7 см |
| Додаткові характеристики | |
| Функція статичного тиску | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴


