Протипролежневий матрац від пролежнів комірчастий з компресором OSD F-103
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-103
+380 (68) 071-63-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комірчастий матрац для лежачих хворих з компресором OSD-F-103.
Особливості:
- Профилактика и лечение пролежней 1-2 степени.
- Рекомендован для людей с низким риском возникновения пролежней.
- Прочная основа матраса выполнена из гипоаллергенного поливинилхлорида толщиной 0,3 мм. Легко чистится и дезинфицируется.
- Компрессор попеременно наполняет ячейки матраса воздухом, создавая эффект массажа.
- Уровень давления регулируется в зависимости от веса пользователя.
- Компрессор рассчитан на непрерывную работу.
- Низкий уровень шума: до 33-34 дБ.
- Для использования в домашних и больничных условиях.
- В комплекті: матрац, компресор, з'єднувальні трубки, набір для ремонту.
Технічні характеристики:
| Тип матрац | Ніздрюватий |
| Матеріал | ПВХ |
| Для лікування пролежнів | 1 - 2 ступеня |
| Розмір матрацу | 200 х 90 |
| Висота осередків | 7 см |
| Кількість осередків | 130 шт |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Товщина ПВХ | 0,35 мм |
| Тип тиску | Змінний |
| Робочий тиск | 50 - 120 мм. рт.ст |
| Час зміни циклу | 6 хвилин |
| Час повного циклу | 12 хвилин |
| Електроживлення | 220 В, 50 Гц |
| Комплектація | Полотно, компресор, повітряна трубка, інструкція, рем.комплект |
| Гарантія | 12 місяців на полотно і 24 місяці на компресор |
| Функція статичного тиску | Немає |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота протипролежневої системи | 7 см |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Характеристики компресора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний робочий тиск | 120 мм/рт.ст. |
| Основні атрибути | |
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Тип противопролежневой системы | Комірчастий |
| Кількість повітряних секцій | 130 шт. |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴









