


Протипролежневий секційний матрац для лікування пролежневих ран 1-3 ступеня з системою A/B/C OSD-QDC-501B
10 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: OSD-QDC-501B
+380 (68) 071-63-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протипролежневий матрац для лежачих хворих з функцією статики і системою А/В/С.
Функція статики підтримує тиск повітря в матраці на одному рівні, що дозволяє пацієнту відпочити, а асистентові виконати доглядаючи процедури легко і швидко.
Особливості:
- Профілактика та лікування пролежнів 1-3 ступеня.
- Матрац рівномірно розподіляє вагу пацієнта, полегшує болісні відчуття.
- Основа матраца виконана з неалергенного і нетоксичного полівінілхлориду і нейлону. Завдяки лазерної мікроперфорації повітря в матраці активно циркулює, сприяючи підсушування шкіри і швидкому загоєнню ран. Легко миється і чиститься.
- Компресор поперемінно наповнює секції матраца повітрям, створюючи ефект масажу, нормалізує кровопостачання тканин.
- Компресор оснащений датчиком достатнього тиску (у разі розгерметизації системи загоряється індикатор на компресорі). Автоматичне інформування про готовність матраца до використання за допомогою кольорових індикаторів.
- Інноваційна технологія A/B/C: тиск на кожну точку тіла менше на 33% порівняно з матрацами з системою A/B.
- Матрац міцний і довговічний. При необхідності секції матраца можна замінити.
- Безперервна робота від мережі. Захист від замикання.
- Водонепроникний «дихаючий» чохол з нейлону в комплекті.
Технічні характеристики:
| Модель | OSD-QDC-501B |
| Тип матраца | Секційний (трубчастий) |
| Ефективність проти пролежнів | 1 - 3 ступінь |
| Матеріал | ПВХ + нейлон |
| Розміри матраца, ДхШ | 200 х 90 см |
| Кількість секцій | 18 шт |
| Максимальна висота секції | 11 см |
| Тип тиску | Змінний |
| Робочий тиск | 50 - 120 мм. рт.ст |
| Час зміни циклу | 12 хвилин |
| Електроживлення | 220 В / 50 Гц |
| Максимальне навантаження | 145 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Комплектація:
- Компресор
- Повітряна трубка
- Чохол
- Запасна секція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип противопролежневой системы | Балонний (трубчастий) |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
| Складений (секційний) матрац | Так |
| Кількість повітряних секцій | 18 шт. |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Нейлон, Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Максимальне навантаження | 145 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Висота протипролежневої системи | 11 см |
| Характеристики компресора | |
| Цикл роботи | 12 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний робочий тиск | 50 мм/рт.ст. |
| Максимальний робочий тиск | 120 мм/рт.ст. |
| Додаткові характеристики | |
| Функція статичного тиску | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴


