Протипролежневий матрац для лікування пролежнів з функцією статики з ПВХ OSD-F-501
5 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: OSD-F-501
+380 (68) 071-63-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трубчастий матрац для лікування пролежневих ран 1-3 ступеня.
Особливості:
- Секційний матрац з компресором для профілактики і лікування пролежнів 1-3 ступеня.
- Матрац рівномірно розподіляє вагу пацієнта, запобігаючи виникненню пролежнів і сприяючи загоєнню пролежнів при тривалому нерухомому положенні тіла. Полегшує болісні відчуття.
- Основа матраца виконана з неалергенного і нетоксичного полівінілхлориду (ПВХ). Легко миється і чиститься.
- Компресор поперемінно наповнює секції матраца повітрям, створюючи ефект масажу, і тим самим нормалізуючи кровопостачання тканин. Цілодобово підтримує тиск в матраці.
- Унікальна функція статичного тиску дає можливість легко перевертати пацієнта на ліжку, а також чергувати періоди змінного масажу і повного спокою.
- Функція «CPR» дозволяє в екстрених випадках (серцево-легенева реанімація) максимально швидко здути матрац.
- З допомогою компресора можна відрегулювати тиск в залежності від ваги користувача.
- Міцний і довговічний матрац. При необхідності секції можна замінити.
- Безперервна робота від мережі. Захист від замикання.
- Водонепроникний «дихаючий» чохол з нейлону в комплекті. Чохол покриває полотно матраца: у головної і ножної частини кріпитися за допомогою кнопок, під ложем ліжка з'єднується стрічками з липучками (3 шт.), малюнок «ніжок» допомагає правильно розмістити чохол при першому використанні і після чищення.
- Максимальне навантаження на матрац становить 140 кг.
Технічні характеристики:
| Модель | OSD-F-501 |
| Тип матраца | Секційний (трубчастий) |
| Ефективність проти пролежнів | 1 - 4 ступінь |
| Матеріал | ПВХ |
| Розміри матраца, ДхШ | 190 х 85 см |
| Кількість секцій | 18 шт |
| Максимальна висота секції | 11,5 см |
| Тип тиску | Змінний |
| Робочий тиск | 50 - 120 мм. рт.ст |
| Час зміни циклу | 12 хвилин |
| Електроживлення | 110 - 220 В / 50 - 60 Гц |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 18 місяців |
Комплектація:
- Компресор
- Повітряна трубка
- Чохол
- Запасна секція
- Набір для ремонту
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип противопролежневой системы | Балонний (трубчастий) |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
| Складений (секційний) матрац | Так |
| Кількість повітряних секцій | 18 шт. |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 190 см |
| Ширина противопролежневой системи | 85 см |
| Висота протипролежневої системи | 11.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Функція статичного тиску | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴


