Протипролежневий секційний матрац Gi-emme TKS -2012 B – це розробка італійської компанії Gi-emme S. R. L., провідного виробника протипролежневих систем в Італії. Профілактика та лікування пролежнів 1-4 ступеня, як у стаціонарі, так і на дому, у пацієнтів з ураженнями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи, важкими соматичними захворюваннями, що супроводжуються тривалими вимушеними нерухомими положеннями тіла.
Основні переваги матрацу:
- автоматичний потужний компресор з вбудованою антивібраційною системою завдяки якій знижується рівень шуму роботи компресора;
- компресор може створювати тиск від 70 до 120 мм. рт.ст.;
- матрац складається з 18 секцій і виготовлений з високоякісного ПВХ/нейлону;
- інноваційна система фіксації на поверхні матраца з чотирьох сторін;
- гарантія 1 рік;
- матраци виробляються в Італії й відповідають всім Європейським стандартам якості і директивам безпеки виробу.
Ефект:
- зменшує тиск на виступаючі ділянки тіла лежачого людини;
- сприяє повноцінному кровопостачанню м'яких тканин;
- забезпечує оптимальні умови для догляду за пацієнтом.
Країна виробник:
Матраци виробляються в Італії, компанією Gi-emme, і відповідають усім Європейським стандартам якості та директивам безпеки виробу.
Технічні характеристики:
| Матеріал матраца | Нейлон, ПВХ |
| Кількість секцій | 18 шт |
| Розмір матрацу | 185 х 84 х 11 см |
| Потужність компресора | 7 Вт |
| Цикл змінної подачі повітря | 9 хвилин |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вбудована антивібраційна система | Є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вага матраца | 3.7 кг |
| Виробник | Італія |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота протипролежневої системи | 11 см |
| Ширина противопролежневой системи | 84 см |
| Довжина протипролежневої системи | 185 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Gi-emme |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип противопролежневой системы | Балонний (трубчастий) |
| Складений (секційний) матрац | Так |
| Кількість повітряних секцій | 18 шт. |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ), Нейлон |
| Додаткові характеристики | |
| Функція статичного тиску | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 690 ₴



