


Протипролежневий секційний матрац з функцією статики від пролежнів OSD-F-600
6 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-600
+380 (68) 071-63-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Секційний матрац з компресором для профілактики і лікування пролежнів 1-3 ступеня.
- Матрац рівномірно розподіляє вагу пацієнта, запобігаючи виникненню пролежнів і сприяючи загоєнню пролежнів при тривалому нерухомому положенні тіла. Полегшує болісні відчуття.
- Основа матраца виконана з неалергенного і нетоксичного полівінілхлориду і нейлону. Легко миється і чиститься.
- Компресор поперемінно наповнює секції матраца повітрям, створюючи ефект масажу, і тим самим нормалізуючи кровопостачання тканин. Цілодобово підтримує тиск в матраці.
- Уникальная функция статического давления даёт возможность легко переворачивать пациента на кровати, а также чередовать периоды переменного массажа и полного покоя.
- Функция «CPR» позволяет в экстренных случаях (сердечно-легочная реанимация) максимально быстро сдуть матрас.
- С помощью компрессора можно отрегулировать давление в зависимости от веса пользователя.
- Прочный и долговечный матрас. При необходимости секции можно заменить.
- Непрерывная работа от сети. Защита от замыкания.
- Непромокаемый «дышащий» чехол из нейлона в комплекте.
- Максимальная нагрузка на матрас составляет 140 кг.
Технічні характеристики:
| Матеріал | Нейлон + ПВХ |
| Розмір матраца, Д х Ш | 200 х 90 см |
| Висота матраца | 11.5 см |
| Розмір компресора | 27,5 х 13.5 х 9 см |
| Тип тиску | Змінний |
| Функція статичного тиску | Є |
| Робочий тиск компресора | 50 - 120 мм. рт.ст |
| Час зміни циклу | кожні 12 хвилин |
| Обсяг виходу повітря | 6-8 літрів/хвилину |
| Електроживлення | 220 В, 50-60 Гц |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
Комплектація:
- Матрац
- Компресор
- Повітряна трубка
- Чохол
- Запасна секція
- Набір для ремонту
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип противопролежневой системы | Балонний (трубчастий) |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
| Складений (секційний) матрац | Так |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Нейлон, Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Висота протипролежневої системи | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴


