

Протипролежневий секційний матрац з компресором (9,5 см) OSD-QDC-500
Протипролежневий секційний матрац з компресором (9,5 см) OSD-QDC-500
Секційний матрац з компресором OSD-QDC-500 застосовується з метою профілактики і лікування пролежнів 1–3 ступенів, коли пацієнт тривалий час змушений перебувати у лежачому положенні.
Основні переваги:
- висота матраца 9,5 см дозволяє ефективніше розподілити тиск від ваги користувача;
- змінний тип роботи компресора (А/В) дозволяє накачувати комірки матраца через одну, створюючи ефект масажу м'яких тканин, що сприяє підтримці оптимального рівня кровопостачання;
- ефективне лікування пролежнів до 3-ї стадії;
- якісна профілактика пролежневих виразок.
Робота компресора:
- завдяки технології змінного тиску A/B, секції матраца через кожні 12 хвилин наповнюються повітрям;
- тиск по всіх секціях матраца налаштовується під вагу користувача індивідуально;
- компресор оснащений ніжками і гачками, які дозволяють поставити компресор на рівну поверхню або повісити на спинку ліжка;
- спеціальні накладки на компресорі створюють противібраційний ефект, завдяки чому користувач не відчуває дискомфорту від роботи компресора, підвішеного на ліжку.
Особливості матраца:
- зроблений з гіпоалергенного полівінілхлориду і нейлону;
- полотно матраца — з'єднані між собою секції висотою 9,5 см;
- кількість секцій – 20 штук, загальна довжина матраца — 200 см;
- матрац підходить для пацієнтів до 140 кг;
- у комплект також входить одна запасна секція, якою легко замінити пошкоджену у разі випадкового проколу; з таким «ремонтом» Ви можете впоратись самостійно і без інструментів;
- у разі потреби Ви можете додатково придбати фірмовий чохол до матрацу OSD-QDC-500.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип противопролежневой системы | Балонний (трубчастий) |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
| Складений (секційний) матрац | Так |
| Кількість повітряних секцій | 21 шт. |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Нейлон, Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Ширина противопролежневой системи | 86 см |
| Висота протипролежневої системи | 10 см |
| Додаткові характеристики | |
| Функція статичного тиску | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 990 ₴


